ModaJak wybrać sukienkę na Sylwestra?

16 grudnia, 2022by FullofStyle.pl

Sylwester to najbardziej huczne święto w roku. Jest to ostatnia noc Nowego Roku, kiedy to ludzie wychodzą na ulicę by celebrować jego przyjście. Na całym świecie ludzie organizują imprezy, wybierają się na zabawy lub po prostu spotykają się z przyjaciółmi by wspólnie świętować.

 

Określ swój styl

Zanim zaczniesz szukać sukienki, warto określić swój styl i wybrać coś, co pasuje do Twojej osobowości. Jeśli uwielbiasz klasyczny minimalizm, wybierz prostą, ciemną sukienkę lub kombinezon. Jeśli lubisz być odważna, postaw na kolorowe sukienki lub modele z ciekawymi detalami.

 

Wybierz odpowiedni rozmiar

Kolejnym krokiem jest wybór odpowiedniego rozmiaru. Jeśli szukasz sukienki na Sylwestra, warto wybrać model, który jest luźny i nie krępuje ruchów. Dzięki temu będziesz czuć się swobodnie i będziesz mieć możliwość swobodnego tańczenia.

 

Zdecyduj jaki krój najlepiej Ci pasuje

Krój sukienki jest bardzo ważny. Jeśli masz szczupłą sylwetkę, możesz wybrać sukienkę z koronką lub asymetryczny krój. Natomiast jeśli masz kształt jabłka, postaw na sukienkę prostą lub trapezową.

 

Wybierz odpowiednią długość

Ostatnim krokiem jest wybór odpowiedniej długości. Jeśli wybierasz się na imprezę do klubu, wybierz sukienkę do kolan lub mini. Natomiast jeśli chcesz wyglądać elegancko, możesz postawić na sukienkę do połowy łydki lub maxi.

 

Gdzie spędzić Sylwestra?

Sylwester można spędzić na wiele sposobów. Możesz wybrać się do klubu na imprezę, zorganizować domówkę ze znajomymi lub wybrać się na plaże by zobaczyć pokaz sztucznych ogni. Możesz także wybrać się do restauracji lub na jakiś festiwal.